GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kruka 11482058

nr 1148 2058

Kruka

Gustavsberg, Björkstubbe, höjd: 24 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:53:56

28/11 11:08:46 1      100 kr
4/12 16:33:55 2      Vinnande bud

Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio